Рецепты

Побалуйте себе солоденькими корейськими млинцями як у ресторані! Ми підготували для вас досить простий рецепт млинців від нашого шеф-кухаря! Тепер кожен із вас його може приготувати та порадувати себе та близьких.

Якщо ви давно хотіли приготувати, щось незвичайне, варто спробувати приготувати суп з рисовою локшиною Салькуксу! Родзинка цієї страви в тому, що її можна їсти як гарячою так і холодною, тому варто вибирати в якому вигляді вона сподобається вам більше!

Що якщо ми скажемо, що сир камамбер можна приготувати з додаванням корейських спецій, щоб створити унікальний смак? За цим рецептом можна легко приготувати сир у домашніх умовах. Ви можете насолоджуватися процесом його приготування та запахами корейських спецій, які наповнять вашу кухню.

Давно хотіли приготувати справжній Корейський Кімчі! Тепер у вас є така можливість) Наш шеф-кухар поділився з нами автентичним рецептом приготування Кімчі, таким яким він має бути, а ми своєю дуже ділимося їм з вами на нашому сайті! Готуйте із задоволенням та натхненням)

Багато хто любить розплавлений сир у стравах! Погодьтеся, у цьому є щось чарівне та незвичайне. Ви таке любите? Тоді цей рецепт корейських Токпоккі із сиром призначений спеціально для вас! Спробуйте приготувати щось новинке на вечір і порадуйте себе та своїх близьких!

Ділимося з самим автентичним рецептом досить простого та легкого Корейського супу з морепродуктами, який готується за 15 хвилин.

Приготуйте у себе вдома справжній Корейський Чеюк Поккім! Це традиційне блюдо, яке привнесе у ваші будні трошки пікантності та гостроти! Готуйте оригінальні корейські страви за нашими рецептами!

Збережіть собі оригінальну варіацію рецепту традиційної корейської страви Пібімпаб! Порадуйте себе та своїх близьким чимось незвичайним, ця страва зможе здивувати будь-кого, вам залишається лише його приготувати за нашим рецептом!

Спробуйте приготувати щось незвичайне! Спеціально для вас ми підготували ексклюзивний рецепт однієї з найпопулярніших Корейських страв – Бульгоги Кальбі.

Чапче – це не гостра страва зі смаженої скляної локшини та овочів, яка дуже популярна в корейській кухні. Чапче зазвичай готують з данмен, скляної локшини, зробленої з крохмалю солодкої картоплі.
Лапшу змішують з асорті з овочів, м’яса, грибів і заправляють соєвим соусом, міріном та кунжутною олією.

Моя корзина
Подытог налога позиции.

Итог строки (цена товара после применения скидки купона).